سفارش تبلیغ
صبا ویژن
بهار دلها و چشمه های دانش است و آن است راه مستقیم، آن است مایه هدایت کسی که آن را پیشوای خود قرار دهد [امام علی علیه السلام ـ در توصیف قرآن ـ]

انا لله و انا الیه راجعون

در سالروز رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ع)وشهادت دو سلاله پاکش امام مجتبی و امام رضا (علیهماالسلام)خبر درگذشت شاعر و نویسنده شهیر کردستانی مرحوم حاج شاهرخ اورامی مایه تاثر و تالم گردید .مرحوم شاهرخ اورامی از جمله شاعران و نویسندگان فرهیخته ای بودکه اوج ارادت و دلبستگی قلبی وی به پیامبر گرامی اسلام (ص) و اهل بیت پاکش در سرتاسر اثار و تالیفاتش به ویژه در اشعار وی به روشنی مشهود و ملموس است . نگاه تقریبی واندیشه وحدت افرین آن مرحوم به گونه ای بود که از وی چهره ای فرااستانی و ملی پدید اورده ونقش درخشان و اساسی وی درراه اندازی وبرگزاری گنگره ها و محافل آیینی وادبی کشور از یادها و خاطره ها نخواهد رفت .
 بدون تردید با درگذشت مرحوم اورامی یکی از سرمایه های بزرگ معنوی و فرهنگی از دست رفت و ثلمه ای جبران ناپذیربر جامعه فرهنگی و ادبی کشور وبخصوص استان فرهنگی کردستان وارد شد . اینجانب این مصیبت مولمه را به خانواده ان مرحوم و جامعه فرهنگی و ادبی کشور وبه ویژه مردم هنردوست و فرهنگی استان کردستان تسلیت گفته و برای خانواده . بازمانده گانش صبر جمیل و اجر جزیل و برای ان مرحوم غفران و رحمت الهی را از خداوند بزرگ مسئلت دارم .

مسعود صفی یاریمسعود صفی یاری ::: جمعه 91/10/22::: ساعت 2:7 عصر نظرات دیگران: نظر